Breeze Woman Hipster - ID: A026979

Pikkujoulut
25% - KOODI

DevoldBreeze Woman Hipster

Koko-opas Lisää tietoa

Lisää tietoa tuotteesta:
Devold - Breeze Woman Hipster

Breeze Woman Hipster on Devoldin pehmeä ja mukava hipster-alushousu, joka on valmistettu merinovillasta. Sopii sinulle, jolla on herkkä iho.
100% merinovillaa
17,5 mikronia
Tuotteen Breeze Woman Hipster ominaisuuksia:
Materiaalin paino: 150 g/m2
Materiaali: Merinovilla
Kompressio: Ei
Devoldin urheilu- ja vapaa-ajanvaatteiden valikoimasta löydät istuvat alusvaatteet, villa-alusasut, sukat, päähineet, erilaiset aluskerrokset ja neuleet. Devold pitää sinut lämpimänä kylmälläkin säällä. Devold of Norway on valmistanut korkealaatuisia villavaatteita jo vuodesta 1853. Heidän tavoitteensa on edelleen sama kuin se oli Ole Andreas Devoldin perustaessa yrityksen lähes 160 vuotta sitten: valmistaa miellyttäviä, korkealaatuisia vaatteita, jotka suojaavat ihmisiä säiden armoilla. Kokeiltuasi Devoldin vaatteita sinun on helppo myöntää heidän onnistuneen tavoitteessaan.

Lisää tuotteita merkiltä Devold

Näytä kaikki Alusvaatteet

Selaimesi on juuri nyt yksityisessä tilassa, eikä suosikkiesi tallentaminen tällöin onnistu. Voidaksesi käyttää tätä toimintoa, sulje yksityinen selaustila ja avaa sivumme uudelleen. Sulje!